Jeżeli zależy Ci na tym, aby cieszyć się zdrowiem i dobrym wyglądem, coaching dietetyczny jest tym, czego potrzebujesz.

CZYM JEST COACHING DIETETYCZNY?

Z każdym dniem dowiadujemy się coraz więcej o roli, jaką żywność odgrywa w zachowaniu zdrowia fizycznego i psychicznego. To co na co dzień ląduje na naszych talerzach ma wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale także na organizm i samopoczucie. W dzisiejszym świecie zdrowe życie wymaga ogromnego wysiłku związanego w wprowadzeniem zmian w sposobie odżywiania oraz wiedzy o tym, jak tego dokonać. Coaching dietetyczny to nie tylko pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Coaching dietetyczny to sposób na efektywne wprowadzanie takich zmian – bez efektów jojo, kosztownych zabiegów i katorżniczej pracy na siłowni. W trakcie pracy z coachem poznasz odpowiedzi na pytania o to:

-> Jak jeść, by być zdrowym, dobrze wyglądać i poprawić swój nastrój?
-> Jakich produktów unikać?
-> Jak komponować posiłki, aby w maksymalny sposób odżywić organizm?
-> W jaki sposób gotować, aby zachować składniki odżywcze?
-> Gdzie kupować i na co zwracać uwagę przy wyborze produktów spożywczych?

CO WYRÓŻNIA MOJE PODEJŚCIE W PRACY Z KLIENTEM?

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pomaganiu ludziom we wprowadzaniu satysfakcjonujących zmian ich życiu. Praca metodami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi pozwala wzmocnić motywację do zmiany, wzbogacić ją i rozwinąć,a co najważniejsze – zrozumieć ukryte motywy utrudniające wprowadzanie zmian i je usunąć! Wprowadzanie zmian to nie tylko robienie pewnych rzeczy inaczej – to zmiana sposobu funkcjonowania mózgu! Stare nawyki są wygaszane, a na ich miejsce powstają nowe, które to zapewniają powodzenie diety i osiąganie zamierzonych celów. Dzięki tym metodom unikniesz oskarżania się o słomiany zapał i poczucia winy.

Propozycje rozwiązań są dostosowywane do możliwości i celów indywidualnych każdego klienta. Uwzględniają indywidualne gusta i umiejętności kulinarne i nie oznaczają całkowitej rezygnacji z tego co dobre. Dzięki coachingowi szybko przekonasz się, że zdrowe jedzenie jest naprawdę smaczne, jego przygotowanie nie wymaga umiejętności szefa kuchni oraz nie konsumuje mnóstwa czasu. A zdrowie? Zdrowie będzie produktem ubocznym wprowadzanych zmian.

Pozdrawiam,
Krzysztof