RADOŚĆ W CIELE – RADOŚĆ W SEKSIE

O WARSZTACIE

Potrzeba odczuwania przyjemności seksualnej jest naturalna. Mamy prawo cieszyć się seksem i czerpać satysfakcję z tej sfery życia. Mamy prawo poszukiwać, pragnąć, realizować. Chcemy czuć podniecenie, radość i spełnienie w bliskim kontakcie z partnerem. Tylko dlaczego chwilami jest to tak trudne?

Satysfakcja seksualna nie jest stałą jakością. Nie jest umiejętnością jazdy na rowerze, której nigdy nie zapominasz. Czasem potrzebna jest pomoc w tym, żeby na nowo ją poczuć. Niekiedy w tym, żeby poczuć ją po raz pierwszy. W tym właśnie chcemy Wam pomóc.

DLACZEGO WARSZTAT?

Półki księgarń uginają się pod ciężarem poradników obiecujących lepszy seks. Wiele kobiecych pism regularnie oferuje rozwiązania każdego intymnego problemu. Portale i fora internetowe zasypują kobiety pomysłami na urozmaicenie łóżkowych zwyczajów. Dlaczego więc nie wszystkim to pomaga/tak rzadko pomaga?

Ponieważ przyjemność rodzi się wewnątrz Ciebie. Nie znajdziesz jej w nowych pozycjach, technikach uwodzenia, zmysłowej bieliźnie czy romantycznym wyjeździe w góry, który pomógł koleżance. Przyjemność nie jest tym, co może dać ci świat, ale tym, co możesz odnaleźć sama w sobie. W subtelnym kontakcie z własnym doświadczeniem – w dotyku ciała, zapachu skóry, smaku… Przyjemność jest doświadczeniem zmysłowym

Te wszystkie porady nie działają, ponieważ najpierw musisz wiedzieć czego TY chcesz doświadczyć w seksie. Co działa na Twoje zmysły? Co Ciebie podnieca? A nawet jeśli umiesz odpowiedzieć na powyższe pytania, ale nadal odczuwasz blokadę, w głowie lub w ciele, która uniemożliwia Ci realizację swoich pragnień i osiągnięcie satysfakcji – ten warsztat jest dla Ciebie. Pozwól sobie sięgnąć po przyjemność. Pamiętaj – możesz i masz do tego prawo.

DLACZEGO TEN WARSZTAT?

Proponujemy Wam autorski warsztat terapeutyczny łączący pracę nad przekonaniami z metodami świadomej pracy z ciałem. Nasza propozycja jest owocem wieloletniej praktyki indywidualnej i grupowej z osobami lub parami doświadczającymi trudności w sferze seksualnej.

Warsztat terapeutyczny jest czymś więcej niż jedynie grupą rozwoju osobistego. Poza doświadczaniem siebie, będziesz miała szansę rozpoznać swoje przekonania, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Warsztat terapeutyczny jest przestrzenią dla ZMIANY. Wsparcie specjalistów: seksuologa klinicznego, psychoterapeuty i psychologa, pomoże Ci w pracy z trudnymi emocjami, których możesz dotknąć w trakcie spotkania oraz z mechanizmami obronnymi, które blokują Twój rozwój i stoją na przeszkodzie do spełnienia. Oferujemy nie tylko edukację i poradnictwo, ale także stwarzamy okazję do transformacji. Z nami nie tylko poznasz nowe ścieżki rozwoju, ale nauczysz się, jak usunąć z wybranej przez Ciebie drogi przeszkody, tak, aby w pełni realizować swój seksualny potencjał.

DLA KOGO TEN WARSZTAT?

Dla każdej kobiety, która pragnie rozwijać się i realizować w sferze swojej seksualności.

 • Bez żadnym ograniczeń wiekowych;
 • Bez względu na ilość i jakość zebranych w ciągu życia doświadczeń;
 • Dla kobiet, które pozostają w wieloletnich relacjach i pragną na nowo rozbudzić ogień seksualnych uniesień;
 • Dla singielek, które chcą wejść w nową relację przygotowane i świadome swoich pragnień i oczekiwań.

Seksem możesz cieszyć się zawsze, kiedy tylko tego chcesz.

PODCZAS 3 DNI INTENSYWNEGO WARSZTATU DOWIESZ/NAUCZYSZ SIĘ:

 • Jak nawiązać relację z własnym ciałem, na nowo je poczuć, odblokować;
 • Jak działa twoja seksualność i jak możesz to wykorzystać do maksymalizacji odczuwanej przyjemności;
 • Jak rozpoznać czego naprawdę w seksie pragniesz i jak to osiągnąć;
 • Jak zwiększyć doznania seksualne płynące z Twojego ciała;
 • Jak radzić sobie z codziennym i niecodziennym stresem;
 • Jak odblokować swój pełny potencjał seksualny;
 • Jak zmienić hamujące Twoją seksualność przekonania i blokady w ciele;
 • Jak doświadczać seksu bez poczucia winy i z pełną wolnością.

W PROGRAMIE:

 • Emocjonalne mapowanie ciała i budowanie pozytywnej relacji z nim;
 • Rozpoznanie i zmiana szkodliwych przekonań na temat kobiecości i seksualności;
 • Specyfika kobiecej seksualności;
 • Trening mięśni dna miednicy w służbie przyjemności;
 • Praca z miednicą i blokadami w ciele;
 • Identyfikacja bodźców seksualnych i rozwijanie fantazji;
 • Równoważenie brania i dawania w seksie partnerskim;
 • Rozwijanie wrażliwości sensualnej.

DLACZEGO MY?

Ponieważ z pasją oddajmy się naszej pracy:) Kim jesteśmy?


Krzysztof Tryksza – Mam wiele tytułów zawodowych, ale przede wszystkim jestem praktykiem. Od 12 lat tworzę okazję do rozwoju i leczenia seksualności moich klientów. Przez te lata pracowałem z najróżniejszymi problemami dotykającymi pary i singli – od klasycznych zaburzeń seksualnych po problemy relacyjne, odzyskiwanie ognia w długotrwałch relacjach, czy uzależnienie od seksu. Jako cetryfikowany seksuolog kliniczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego miałem okazję min. zasiadać w zarządzie Fundacji Na Rzecz Promocji Zdrowia Seksualnego i Zapobiegania Patologiom Seksualnym “Rozmawiajmy o Seksie”, czy współprowadzić program TV „Seks Po Polsku”. Na co dzień pracuję w prywatnym gabinecie jako seksuolog, psychoterapeuta, sex&diet coach i coach oddechem. Od dwóch lat intensywnie pracuję z ciałem własnym i klientów – w ramach kontraktów terapeutycznych. Jestem Providerem TRE w trakcie certyfikacji i coachem oddechu – pracuję metodą oddechu integracyjnego. Jestem wykładowcą na Podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia psychoterapeutyczne, pracę z ciałem i oddechem z elementami uważności, somatic experience i analizy bioenergetycznej. Fascynuje mnie ludzka seksualność, pomoc w jej odkrywaniu, eksploracji i przywracaniu jej do sfery przyjemności i radości z jej posiadania. Warsztat ten jest spełnieniem marzenia, które rodziło się przez wiele lat.

Katarzyna Pojawa – Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Nurt ten jest sztuką kontaktu; transformującą mocą spotkania i relacji; drogą prowadzącą zawsze do siebie; eksperymentem. Te jakości od ponad 10 lat rozwijam w swojej pracy. W 2014 r. ukończyłam Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM, żeby jeszcze lepiej pomagać osobom borykającym się z trudnościami w sferze życia intymnego. Od lat szczególnie interesuje mnie świadoma praca z ciałem. Jestem Providerem TRE w trakcie procesu certyfikacji i pomagam w radzeniu sobie z traumą, stresem i napięciem. W swojej pracy wykorzystuję techniki mindfulness, analizę bioenergetyczną, focusing, medytacje i pracę z oddechem. Od wielu lat prowadzę warsztaty. Realizowałam projekty m.in. na temat komunikacji wielopokoleniowej między kobietami w rodzie, akceptacji ciała w procesie przechodzenia od wstydu do zachwytu, pracy z wartościami w kontekście dylematów egzystencjalnych i wdzięczności wobec minionych pokoleń. Prowadzę treningi uważnego bycia ze sobą i z innymi ludźmi. Spotykam się z całym człowiekiem: historiami opowiadanymi przez niego, historiami zapisanymi w ciele oraz duszą, która ich doświadcza.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Miejsce: Zajęcia odbywają się w Warszawie Zoga Home Warszawa i Poznaniu Dom Dźwięku

Termin: 23-25.08.2019 Warszawa i 25-27.10.2019 Poznań

Piątek: 15-19

Sobota: 9-18

Niedziela: 9-18

Koszt: 650 zł – w tym 200 zł bezzwrotnej zaliczki. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty zaliczki. Dane do wpłaty zostaną podane w mailu po potwierdzeniu dostępności miejsca.

Zapisy: krzysztoftryksza@10g.pl tel. 660757066