Już od września rusza grupa TRE®! – Tension and Trauma Releasing Exercises – ćwiczenia uwalniające stres i napięcie z ciała.

TRE jest metodą pracy z ciałem opracowaną przez dr Davida Bercelli. Autor stworzył zestaw ćwiczeń, które wprowadzają ciało w stan naturalnych drżeń mięśniowych i powięziowych. Podczas ćwiczeń pozwalamy wibracjom rozluźnić napięcia i redukować bolesne skutki stresu. Rozluźnienie przepony i mięśnia biodrowo-lędźwiowego posiada potencjał wprowadzenia całego ciała w stan głębokiej relaksacji.

W czym pomaga TRE?
Stres i trauma to złożone zjawiska, dlatego trudno stworzyć skończoną listę korzyści, jakie przynosi regularna praktyka TRE. Każdy doświadcza stresu i każdy posiada mechanizmy, które pomagają mu uporać się z trudnymi doświadczeniami. TRE pomaga w tym procesie m.in. poprzez:

Zajęcia przeznaczone są dla każdej pełnoletniej osoby, bez względu na kondycję fizyczną. Odbywać się będą w kameralnej 3-4 osobowej grupie. Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na nagrywanie sesji (wideo) w celach superwizji prowadzącego.

Sesje odbywać się będą dwa razy w miesiącu. Każda sesja trwa ok. 1,5h. Koszt jednej sesji wynosi 25 zł (koszty wynajęcia sali).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.Na każde zajęcia obowiązują wcześniejsze, osobne zapisy: tel. 660757066

Prowadzący: Krzysztof Tryksza

Harmonogram zajęć: