Warsztat dla kobiet, które chcą rozwijać swoją seksualność

Kiedy ostatnio czułaś, że seks sprawia Ci przyjemność? 

Czerpanie satysfakcji z intymnego kontaktu z partnerem nie jest umiejętnością jazdy na rowerze, której nigdy nie zapominasz. Jest jednak jakością, której brak może być bardzo dotkliwie odczuwany. Chcemy cieszyć się seksem. Czuć podniecenie, radość i spełnienie w bliskim kontakcie z partnerem

Zapraszamy na warsztat, który pomoże Wam zbudować lub odzyskać przyjemność z aktywności seksualnej. 

Chcemy w sposób delikatny i profesjonalny przeprowadzić Ciebie przez proces nawiązania pozytywnej relacji z własnym ciałem, by mogło ono w pełni otworzyć się na przepływ radości i swobody. Pomożemy Ci przyjrzeć się szkodliwym i często nieświadomym przekonaniom, które mogą ograniczać możliwość przeżywania satysfakcji. Opowiemy także o specyfice kobiecej i męskiej seksualności, abyś mogła dowiedzieć się, w jaki sposób fizjologia i psychologia seksu wpływają na Twoją aktywność w tej sferze. Poznasz także sprawdzone i skuteczne narzędzia wspomagające rozwój. 

W spokojnej i bezpiecznej atmosferze będziemy rozmawiać, doświadczać, próbować nowego i dzielić się. Pomoże Ci osiągnąć zmianę, jeśli tego właśnie chcesz. Warsztat ma charakter terapeutyczno-rozwojowy, co umożliwi Ci nie tylko poznanie nowych ścieżek rozwoju, ale także usunięcie przeszkód z drogi, którą wybrałaś.   

Warsztat jest owocem naszej wieloletniej praktyki seksuologicznej, psychoterapeutycznej i psychologicznej w pracy indywidualnej, grupowej oraz w terapii par. Oferujemy profesjonalną pomoc w przywróceniu zdrowia w sferze intymnej. Czerpiemy inspiracje z ugruntowanej wiedzy seksuologicznej poszerzonej o metody świadomej pracy z ciałem:

– analizę bioenergetyczną,
– integację oddechem, 
– TRE,
– mindfulness,
– medytacje i techniki zaczerpnięte ze wschodnich praktyk (tantra joga i tao seksu).

Do udziału w warsztacie zapraszamy kobiety: