To była długa podróż, ale cieszę się ogromnie, że mogę w końcu ogłosić, iż zakończył się jej pierwszy etap. Długo wyczekiwany (nie tylko przeze mnie) podcast jest już dostępny do wysłuchania! To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt móc Was w końcu zaprosić do tej fascynującej podróży przez świat relacji, intymności i seksualności.

Intymnie. O emocjach, relacjach i seksie.

Mam nadzieję, że „Intymnie” będzie dla Was, tak jak i dla mnie, ciekawą podróżą, w której odkryjecie wiele fascynujących tematów związanych z życiem seksualnym i relacyjnym. Moim celem jest dostarczenie Wam nie tylko wiedzy, ale także inspiracji i wsparcia, które pomogą Wam tworzyć bardziej satysfakcjonujące i spełnione życie.

Mam nadzieję, że „Intymnie” stanie się miejscem, gdzie możecie dzielić się swoimi przemyśleniami, pytaniami i historiami. Już teraz zapraszam Was do dzielenia się ze mną swoimi spostrzeżeniami i potrzebami w zakresie poruszanych tematów. Piszcie do mnie na adres podcast.intymnie@gmail.com lub na https://www.facebook.com/seksuolog.psychoterapeuta.KrzysztofTryksza/ Czekam, na Wasze opinie i komentarze oraz na wspólne odkrywanie fascynującego świata relacji i intymności.

Podcast ukazywał się będzie co środę, w tygodniowych odstępach. W planach są goście i cały szereg różnych tematów, także inspirowanych pytaniami słuchaczy. Mam nadzieję, że dzięki Waszemu zainteresowaniu, te plany będą mogły się zrealizować.

Już teraz możecie słuchać pierwszego odcinka tutaj:

https://podcasters.spotify.com/…/Jak-szybko-osign…

https://podcasts.apple.com/us/podcast/intymnie/id1707186910